Українська торгова місія до Парижа, Франція - 12-14 лютого 2019 року для українських виробників одягу

Українська торгова місія до Парижа

12-14 лютого 2019 року вісім найліпших українських компаній легкої промисловості матимуть змогу отримати неперевершений досвід від французьких колег. Європейським банком реконструкції та розвитку сумісно з офісом просування експорту зорганізується Українська торгова місія до Парижу, Франція. Всесвітня законодавиця мод готова відчинити двері у світ французького шарму, специфіки бізнесу, легкопромислових тенденцій та познайомити українських підприємців із потенційними французькими клієнтами. Все це та багато іншого випаде на долю вісьмох щасливчиків, яких було визначено шляхом індивідуальних співбесід.

Найважливіше про українську місію до Франції

Метою заходу є підтримка та розвиток українського малого та середнього бізнесу, сферою діяльності якого є легка промисловість – торгова місія спрямована на отримання міжнародного досвіду, отримання B2B консультацій, розширення рамок збуту власної продукції.

В рамках запропонованого туру також зазначено відвідування модних бутіків уздовж Єлісейських полів та інших відомих торгових вулиць французької столиці. Ця прогулянка націлена не лише на вивчення асортименту магазинів, але й на знайомство з останніми модними тенденціями в галузі дизайну, мерчендайзингу, різноманітних інноваційних нововведень стосовно сервісу, обслуговування, оформлення вітрин, ряду послуг. Представники українського бізнесу також матимуть змогу представити французьким колегам зразки власної продукції.

І найцікавіше: участь у заході є безкоштовною, українська торгова місія до Франції організовується з ініціативи та на кошти Європейського союзу. Відвідувачі повинні тільки подбати про квитки, проживання та харчування в Парижі протягом всього періоду перебування.

На відміну від кількості учасників, кількість відвідувачів місії необмежена. Приєднатися до заходу може будь-яка компанія, зацікавлена в отриманні безцінного досвіду, що його надають французькі колеги у галузі текстильної промисловості. Одяг, взуття, аксесуари – те, що стане головним напрямком обговорення.

Подібна торгова місія для українського виробника одягу має стати поштовхом для розвитку, впровадження інноваційного паризького досвіду на своєму підприємстві. Організатори заходу сподіваються, що акція суттєво допоможе розвитку малого та середнього бізнесу в нашій державі на прикладі досвіду закордонних колег. Головне, що підкреслює торгова місія – виробництво одягу в Україні є конкурентоспроможною галуззю з великим майбутнім.

Департамент економіки і міжнарожних відносин

Харківської обласної державної адміністрації