13 лютого 2019 Семінар для підприємців про вимоги пожежної та техногенної безпеки

ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області планують проведення безкоштовного семінару на тему: «Організація заходів державного нагляду (контролю) в умовах відсутності мораторію на їх здійснення. Вжиття санкцій до порушників вимог пожежної та техногенної безпеки», який відбудеться 13 лютого 2019 року.

Організація заходу здійснюється з метою підвищення професійно-кваліфікаційного рівня суб'єктів підприємницької діяльності регіону.
В якості експертів візьмуть участь провідні фахівці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області Сусла Іван Миколайович та Міщенко Дмитро Сергійович.

В рамках заходу, у присутніх буде можливість отримати відповіді на наступні питання:
1. Організація заходів державного нагляду (контролю) в умовах відсутності мораторію на їх здійснення.
2. Звернення до адміністративних судів для застосування заходів реагування до суб'єктів господарювання у вигляді повного або часткового зупинення роботи їх об'єктів.
3. Відповідальність посадових осіб та громадян за невиконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.


Початок семінару: 13 лютого 2019 року о 15:00 годині.
Тривалість:         1 год. 30 хв.

Місце проведення: м. Харків, майдан Свободи, 5, будівля Держпром,      2 під'їзд, 2 поверх, зала засідань. Вхід через перший або третій під'їзд.
Для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація на електронну адресу: economist@kharkiv.biz.ua.  

Контактні телефони: (057)757-42-20, (057)757-42-32
.

Департамент економіки і міжнарожних відносин

Харківської обласної державної адміністрації