16 квітня 2019 року запрошуємо на навчальний семінар: «Введення в Hazard Analysis and Critical Control Points»

Харківською громадською організацією «Асоціація приватних роботодавців» заплановано проведення навчального семінару на тему: «Введення в Hazard Analysis and Critical Control Points» (Hazard Analysis and Critical Control Points – аналіз ризиків та критичних контрольних точок).

Зазначений захід проходитиме в рамках реалізації проекту: «Адаптація окремих норм Угоди про Асоціацію Україна – ЄС та підвищення обізнаності МСБ про їх виконання в частині ефективного впровадження системи забезпечення якості харчових продуктів у Харківській і Вінницькій областях».

Проект впроваджується експертами Асоціації і Громадської організації «Вінницька обласна спілка підприємців СТІНА» та спрямований на забезпечення прогресу виконання вищенаведеної Угоди про Асоціацію. 

Актуальність Проекту випливає із необхідності забезпечення з квітня            2019 року процедур контролю якості та безпечності харчових продуктів, що регламентуються вимогами Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Навчальний семінар проходитиме 16 квітня 2019 року з 12:00 до 15:00 за адресою: м. Харків, вул. Культури, 8, Сумський ринок (2 поверх, ліве крило), Кулінарна Академія Al. Cuisine. Організаторами є – Асоціація, Перша Українська Асоціація Шеф-кухарів та Науково-виробниче підприємство «АТЛАНТІС ХІМ».

Участь у заході безкоштовна, але обов’язкова попередня реєстрація за наступним посиланням: https://forms.gle/HpHfgQAE8Mz7u4Pe9.

Зокрема, під час зазначеного заходу учасникам буде надано роз’яснення щодо:

- основних принципів НАССР;

- Законодавчої бази України з харчової безпеки;

- видів небезпечних факторів;

- вимог по санітарній обробці і особистої гігієни;

- періодичності та умов проведення перевірок;

- зберігання;

- товарного сусідства;

- системи простежуваності;

- маркування, тощо.

Департамент економіки і міжнарожних відносин

Харківської обласної державної адміністрації