Будівництво заводу глибокої переробки олійного насіння потужністю 330 тис.тон/рік (1000 тонн на добу)

  • Період окупності: 2 роки
  • Сума інвестицій: 100 млн.Євро/ mln Euro
  • Галузь: Агропромисловий комплекс / Agricultural complex
  • Адреса проекту: Харківська область

   

Завантажити файл

Мета проекту: забезпечення високоякісними білковими продуктами харчової галузі України та інших країн потребують даних продуктах; забезпечення агропромислового сектора України і зарубіжжя якісним біодобривом.

Ідея проекту. В результаті реалізації проекту передбачається зберігання олійного насіння (соняшнику та ріпаку) та зернових культур з подальшою переробкою олійного насіння на маслоекстракційному заводі, продуктивністю 330 тонн / рік (1000 тонн / добу). В результаті переробки сировини буде отримано олію в обсязі близько 450 тонн/добу, з якого 75% буде реалізовано на експорт без додаткової обробки, а 25% пройде процеси рафінації, дезодорації і виморожування і буде бутильовану в тару різного об'єму для подальшої реалізації на внутрішньому ринку.
Іншим продуктом, отриманим після обрушення олійного насіння буде соняшникове лушпиння (близько 150 тонн / добу), призначенням якої буде гранулювання в біопаливо.
Третім продуктом, отриманим з екстракційного виробництва буде шрот, який і послужить сировиною для подальшої переробки. Завдяки використанню інноваційної технології переробки шроту, передбачається отримання високоякісного харчового білка, біогазу, а також біодобрив.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Департамент економіки і міжнарожних відносин

Харківської обласної державної адміністрації